4
Bal
2012

Pristatė „Pašteto broliją“

Pristatė „Pašteto broliją“

Balandžio 4 d. Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre (Didžioji Vandens g. 2) surengta režisieriaus Arūno Eimulio trumpametražio filmo „Pašteto brolija“ peržiūra ir susitikimas su kūrybine komanda.

„Pašteto brolija“ – filmas, kuriame nuotykiai persipina su egzistenciniais klausimais, o juodąjį humorą keičia liūdesys; kur žmogų dalinasi krikščionybė ir pagonybė, kuriame personažas per storą asfalto sluoksnį girdi požeminių upių gargėjimą ir žemės kvėpavimą.

Filmo personažai karališkais vardais, bet pilkomis vergiškomis sielomis. Jie keistuoliai, kankinami įvairių kompleksų ir manijų. Silpni, maži žmonės, tačiau patenkantys į nepaprastas, paradoksalias situacijas, kuriose dažniausiai nelaimi. Jie nepasinaudoja Fortūnos suteikiamais šansais. Jie nekeičia pasaulio. Tačiau... susiklosčius aplinkybėms,  tokia galimybė jiems atsiranda.

Arūnas Eimulis dar studijų laikais įsigijo internetinę kamerėlę ir su draugu, kambarioku Donatu Ravaičiu pradėjo filmuoti trumpus namudinius filmukus, kurie sulaukė didelio susidomėjimo bei pasisekimo. Nuo tada Arūnas nusprendė susieti savo gyvenimą su filmavimu. Žinoma, tai nebuvo paprasta, teko atm skirti daug laiko ir įdirbio, kad aistra virstų gyvenimo būdu. A. Eimulis kartu su tuo pačiu draugu ir kolega D. Ravaičiu šiuo metu dirba savo įsteigtoje “Vaizdo studijoje” Klaipėdoje ir kartu su būreliu bendraminčių toliau filmuoja trumpus filmus bei vykdo kultūrinius projektus po Klaipėdos Alternatyviojo Kino vėliava. Jų darbai buvo demonstruoti ir įvertinti įvairiuose Lietuvos ir užsienio festivaliuose.

Jaunasis režisierius yra aštuonių trumpametražių filmų autorius, planuojantis filmuoti antrąją „Pašteto brolija“ seriją.

Apie filmą:
Lietuva
2011, 18 min.

Režisierius Arūnas Eimulis
Režisieriaus asistentė Lina Linkevičiūtė
Scenarijus Mindaugas Valiukas
Operatorius Donatas Ravaitis
Muzika Kristijonas Lučinskas
Vaidina: Nerijus Gedminas, Viačeslavas Mickevičius, Toma Gailiūtė, Kazimieras Žvinklys, Vaidas Jočys, Liudas Vyšniauskas, Darius Vaičekauskas, Nijolė Sabulytė, Kristina Kazlauskaitė – Kažukauskienė, Monika Svidraitė, Renata Idzelytė, Liepa, Žydrūnas Ramonas, Marius Plečkaitis, Adomas Stančikas, Monika Krilavičiūtė-Batienė, Raimonda Vaičiūtė, Marius Drakšas, Rima Tamošiūnaitė, Steponas Viluckas, Živilė Sabaliauskaitė, Artūras Iljinas, Edvardas Bertašius, Marijona Šopagienė, Vaidas Monstavičius, Vaida Šaltenytė, Dominas Pulokas, Mikalojus Urbonas, Kęstutis Bručkus, Kastytis Miliauskas
Prodiuseriai: Algirdas Sabaliauskas, Tomas Jašinskas
Prodiuserinė kompanija: KAK
Informacija internete: facebook.com/KlaipedosAlternatyvusKinas

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro informacija, www.kulturpolis.lt

Srautas

lt
23
Sau
2017

Atsinaujinimas

Atsinaujinimas

Asociacija atsinaujina ir kviečia prisijungti naujus narius.

Plačiau

renginiai
30
Spa
2015

IKRA MADA 2015

IKRA MADA 2015

Lapkričio 20-21-22 dienomis jau ketvirtą kartą Klaipėdoje siaus tarptautinis mados festivalis IKRA MADA.

TRIS dienas truksiančioje mados šventėje vyks:
– Didžiausias Vakarų Lietuvoje madų SHOW
– Dizaino mugė (SHOPROOM'as)
– Trumpametražių mados filmų konkursas + peržiūros
– Ant podimo pristatytų kolekcijų ekspozicija (SHOWROOM'as)
– Mados parodos
– Paskaitos ir susitikimai su kūrėjais

Plačiau

renginiai
4
Geg
2015

Dizaino savaitė Klaipėdoje

Dizaino savaitė Klaipėdoje

Gegužės 4-10 d. Klaipėdoje „Dizaino savaitė“, kurios metu pristatomos įvairios dizaino kryptys bei pabrėžiama tikroji dizaino vertė.

Plačiau

Mes esame Klaipėdoje

Turite klausimų, pastabų, pasiūlymų, norite prisijungti prie mūsų? Kreipkitės!

Susisiekti

Prisijunkite