4
Geg
2012

„Kuo čia dėtas verslas?“: registracija

„Kuo čia dėtas verslas?“: registracija

Gegužės 25 d., penktadienį, 14 val. kavinėje „Vero Cafe“ (Tiltų g. 1, Klaipėda) vyks greitųjų pasimatymų sesija „Kuo čia dėtas verslas?“, skirta kūrybininkams, norintiesiems užmegzti kontaktus savo verslo idėjoms įgyvendinti, ieškantiems darbuotojų, rėmėjų ar partnerių.

Dalyvauti renginyje kviečiami su kūryba susijusių veiklos sričių darbuotojai, studentai, verslininkai ir visi kiti, turintieji kūrybinio verslo idėjų, konkrečių planų ar norintieji juos išplėtoti.

Verslo pasimatymai – VšĮ Klaipėdos ekonominės plėtros agentūros (KEPA) organizuojamo tęstinio seminarų ciklo, skirto verslo komunikacijos įgūdžiams formuoti ir tobulinti, renginys, vyksiantis I kūrybinių industrijų festivalio „IKRA savaitė“ metu.

Dalyvavusieji ankstesniuose KEPA renginiuose ir varčiusieji psichologijos bei rinkodaros vadovėlius žino, kad pirmajam įspūdžiui apie žmogų ir jo pristatomą idėją susidaryti užtenka 5 min., o jis, anot ekspertų, dažniausiai būna tiksliausias. Kita vertus, nėra geresnio būdo prisistatyti, kaip pokalbis akis į akį, kai nesame veikiami auditorijos baimės, reaguojame į kiekvieną pašnekovo mimikos ar judesio niuansą, bet kartu žinome, jog tolesnio bendravimo galimybė priklauso nuo mūsų asmeninės įtaigos ir padaryto įspūdžio.

40 atrinktų dalyvių greitųjų kūrybininkų ir verslo pasimatymų „Kuo čia dėtas verslas“ metu turės galimybę po keletą minučių pabendrauti akis į akį. Trumpi informacijos bei idėjų pingpongo setai garantuoja ne tik turiningą popietę, bet ir naujas pažintis ir puikią emocijų pažinimo bei valdymo ir kūno kalbos „skaitymo“ praktiką.

Tikite savo sėkme ir gebėjimu padaryti stulbinantį įspūdį per porą minučių? Atnaujinti žinias – ne pro šalį: įžanginę sesiją apie emocijų pažinimą ir valdymą praves aktorius, režisierius ir pedagogas Valentinas Masalskis.

Pasibaigus pasimatymų maratonui, dalyvaukite Daliaus Kievišo, vienos didžiausių pasaulyje mokymų ir konsultavimo kompanijų „Mercuri International“ verslo konsultanto, seminare „Kūno kalbos skaitymas“.

Registruotis į renginį kviečiami reklamos, įvairių sričių dizaino, architektūros, medijų, leidybos, renginių organizavimo, scenos menų, muzikos, kino, informacinių technologijų, kultūros projektų, viešųjų ryšių ir kiti kūrybiniai darbuotojai bei studentai, menininkai ir verslininkai. Dalyvių skaičius – ribotas. Kviečiame pildyti registracijos formą iki gegužės 17 d.

Renginio organizatorius: VšĮ Klaipėdos ekonominės plėtros agentūra.


Festivalis „IKRA savaitė“ yra „Baltijos jūros regiono“ programos projekto „Urbanistinės traukos erdvės“, kurį iš dalies finansuoja Europos Sąjunga pagal Europos regioninio plėtros fondo ir Europos kaimynystės ir partnerystės instrumentą, dalis. Daugiau informacijos apie projektą – čia.

Srautas

lt
23
Sau
2017

Atsinaujinimas

Atsinaujinimas

Asociacija atsinaujina ir kviečia prisijungti naujus narius.

Plačiau

renginiai
30
Spa
2015

IKRA MADA 2015

IKRA MADA 2015

Lapkričio 20-21-22 dienomis jau ketvirtą kartą Klaipėdoje siaus tarptautinis mados festivalis IKRA MADA.

TRIS dienas truksiančioje mados šventėje vyks:
– Didžiausias Vakarų Lietuvoje madų SHOW
– Dizaino mugė (SHOPROOM'as)
– Trumpametražių mados filmų konkursas + peržiūros
– Ant podimo pristatytų kolekcijų ekspozicija (SHOWROOM'as)
– Mados parodos
– Paskaitos ir susitikimai su kūrėjais

Plačiau

renginiai
4
Geg
2015

Dizaino savaitė Klaipėdoje

Dizaino savaitė Klaipėdoje

Gegužės 4-10 d. Klaipėdoje „Dizaino savaitė“, kurios metu pristatomos įvairios dizaino kryptys bei pabrėžiama tikroji dizaino vertė.

Plačiau

Mes esame Klaipėdoje

Turite klausimų, pastabų, pasiūlymų, norite prisijungti prie mūsų? Kreipkitės!

Susisiekti

Prisijunkite