14
Geg
2012

Verslo idėjoms – pasimatymai ir kūrybinės dirbtuvės

Verslo idėjoms – pasimatymai ir kūrybinės dirbtuvės

Lankėtės seminaruose apie verslo planus, narpliojote šalies mokesčių sistemą, išnagrinėjote gausybę sėkmės istorijų? Pats laikas kurti savąją: I kūrybinių industrijų festivalio „IKRA savaitė“ metu Klaipėdos ekonominės plėtros agentūra (KEPA) ir Klaipėdos regiono kūrybinių industrijų asociacija (IKRA) kviečia į nuotaikingus praktinius renginius verslininkams bei visiems norintiesiems jais tapti.

Renginių ciklas startuos apsipirkimo sąspiečiu senamiestyje: gegužės 23 d., trečiadienį, po kavos laboratorijos – kavos ir jos pagrindu pagamintų gėrimų nemokamos degustacijos – kavinėje „Vero Cafe“ (Tiltų g. 1), jauni ir jaunatviški klaipėdiečiai kviečiami simboliškai prisidėti prie verslo senojoje miesto dalyje palaikymo bei apsipirkti ketverius metus gyvuojančioje jaunimo gatvės stiliaus parduotuvėje „Street Wear“ (Tiltų g. 8). 17-18 val. vyksiančio sąspiečio metu pirkėjų laukia staigmenos.

Gegužės 24 d., ketvirtadienį, 16 val. norintieji įvertinti savo galimybes kurti reklamas arba tapti reklamos veidu kviečiami į verslumo renginių baze tapsiančią „Vero Cafe“ kavinę (Tiltų g. 1). Esate žuvis savo profesijos vandenyse, bet norėtumėte perprasti reklamos mechanizmo subtilybes ir virtualiosios erdvės dėsningumus? Šis praktinis seminaras – apie tai, kaip kurti reklamą, pasitelkus būtiniausias priemones: žinias, įkvėpimą ir kūrybišką mąstymą. Įėjimas nemokamas, dalyvių skaičius – ribotas, būtina registracija (užpildykite anketą).

Pagrindinis seminaro pranešimas – apie aktualiąsias virtualiosios erdvės galimybes. Vienos iš sėkmingiausių interneto sprendimų bendrovių Rytų Europoje – „Gauminos“ – vadovas Darius Bagdžiūnas pasiūlys į virtualiąją erdvę žvelgti ne kaip į kosmosą, bet kaip į įrankį ir kūrybiškai naudotis juo originaliam savo bei savo veiklos pristatymui.

Gegužės 25 d., penktadienį, 14 val. ten pat – greitieji kūrybininkų pasimatymai „Kuo čia dėtas verslas?“, skirti norintiesiems užmegzti kontaktus su potencialiais partneriais savo verslo idėjoms įgyvendinti, ieškantiesiems darbuotojų, rėmėjų ir bendraminčių. Trumpi informacijos bei idėjų pingpongo setai garantuoja ne tik turiningą popietę, bet ir naujas pažintis, emocijų valdymo bei kūno kalbos „skaitymo“ praktiką. Pasimatymų dalyviai turės galimybę ir atnaujinti bendravimo psichologijos žinias – praktiniais šios srities patarimais dalysis žinomi scenos žmonės ir profesionalūs konsultantai. Registracija – čia, įėjimas – nemokamas.

Šie renginiai – gegužės 22-26 d. Klaipėdoje vyksiančio I kūrybinių industrijų festivalio „IKRA savaitė“ dalis. Dalyvauti praktiniuose renginiuose ypač kviečiami įvairių sričių dizaino, architektūros, medijų, leidybos, renginių organizavimo, scenos menų, muzikos, kino, informacinių technologijų, kultūros projektų ir kitų sričių kūrybiniai darbuotojai bei studentai, menininkai ir verslininkai.

Anot KEPA vadovės Raimondos Laužikienės, Klaipėdos aukštosios mokyklos kasmet parengia apie 300 jaunų kultūros bei meno krypčių specialistų, tačiau ne vienam iš jų tenka gerokai pavargti ieškant darbo pagal specialybę, išduoti pasirinkimą vardan kitokios veiklos arba imtis savo verslo.

„Geriausia, ką šiomis ribotų resursų sąlygomis galima suteikti kūrybininkams, yra skatinti juos panaudoti organizuoto bendradarbiavimo jėgą – telktis su panašaus pobūdžio darbą dirbančiaisiais, kuriančiais įvairiose srityse: nuo dizaino iki teatro, nuo architektūros iki kulinarijos, kino, medijų, muzikos“, – sako KEPA vadovė. Šitoks tinklas, jos įsitikinimu, suteikia galimybę inicijuoti naujus projektus, atkreipti politikų ir verslo dėmesį į neišnaudotas kūrybinio sektoriaus galimybes.

Festivalis „IKRA savaitė“ yra „Baltijos jūros regiono“ programos projekto „Urbanistinės traukos erdvės“, kurį iš dalies finansuoja Europos Sąjunga pagal Europos regioninio plėtros fondo ir Europos kaimynystės ir partnerystės instrumentą, dalis. Daugiau informacijos apie projektą – čia.

Srautas

lt
23
Sau
2017

Atsinaujinimas

Atsinaujinimas

Asociacija atsinaujina ir kviečia prisijungti naujus narius.

Plačiau

renginiai
30
Spa
2015

IKRA MADA 2015

IKRA MADA 2015

Lapkričio 20-21-22 dienomis jau ketvirtą kartą Klaipėdoje siaus tarptautinis mados festivalis IKRA MADA.

TRIS dienas truksiančioje mados šventėje vyks:
– Didžiausias Vakarų Lietuvoje madų SHOW
– Dizaino mugė (SHOPROOM'as)
– Trumpametražių mados filmų konkursas + peržiūros
– Ant podimo pristatytų kolekcijų ekspozicija (SHOWROOM'as)
– Mados parodos
– Paskaitos ir susitikimai su kūrėjais

Plačiau

renginiai
4
Geg
2015

Dizaino savaitė Klaipėdoje

Dizaino savaitė Klaipėdoje

Gegužės 4-10 d. Klaipėdoje „Dizaino savaitė“, kurios metu pristatomos įvairios dizaino kryptys bei pabrėžiama tikroji dizaino vertė.

Plačiau

Mes esame Klaipėdoje

Turite klausimų, pastabų, pasiūlymų, norite prisijungti prie mūsų? Kreipkitės!

Susisiekti

Prisijunkite